:: informacje o firmie
:: sejfy
:: kasy pancerne
:: skarbce
:: szafy
::
obrót gotówką
:: sejfy i szafy ognioodporne
:: skrytki depozytowe
:: drzwi i zamki
:: transport kosztowności
:: k o n t a k t

DRZWI I ZAMKI:
drzwi
zamki
haste.com.pl
POLECANE SERWISY:
kasy pancerne, sejfy, meble metalowe i inne zabezpieczenia
INFORMACJE DODATKOWE:
nazewnictwo
klasy produktów
regulacje prawne
"HASTE" FH-U HAJN
ul. Rymarska 148d, 70-700 Szczecin
tel. 91.460 68 30, kom. 601 708 551
e-mail: biuro@sejf.com.pl
Drzwi do pomieszczeń specjalnych
KANCELARIE TAJNE
Drzwi antywłamaniowe klasy C i kl. 4 , produkowane są zgodnie z normą PN-90/B-92270 i normą ENV 1627. Drzwi spełniają wymagania zawarte w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 18.10.2005 w sprawie organizacji i funkcjonowania Kancelarii Tajnych oraz wymagania Ministra Obrony Narodowej zawarte w zarzadzeniu nr 25/MON z dnia 17.11.2005r w sprawie szczególnego sposobu organizacji kancelarii tajnych. Drzwi posiadają obustronnie poszycie z blachy grubości 2mm (na indywidualne zamówienie może być grubsza), zabezpieczenia antywłamaniowe w postaci trzech stałych blokad przeciwwyważeniowych i trzech stalowych, spawanych zawias trzpieniowych. Wyposażone są w dwa zamki, w tym jeden rozporowy klasy C i jeden szyfrowy klasy od A do C, zgodny z klasyfikacją NATO, zabezpieczony przed prześwietleniem radiologicznym i rozwierceniem.

Dodatkowo drzwi do pomieszczeń specjalnych mogą być wyposażone w zamek dodatkowy, zworę elektromagnetyczną, rygiel elektromagnetyczny, elektrozaczep, kontaktron, czujnik zamknięcia rygla, kołki do plombowania, samozamykacz, oraz system kontroli dostępu (sterowany kartą magnetyczną zbliżeniową lub pastylką) jedno lub dwustronny, z pełną rejestracją zdarzeń i identyfikacją osób.

Drzwi do pomieszczeń specjalnych produkowane są w dowolnych wymiarach jako jedno i dwuskrzydłowe, we wszystkich rodzajach wykończeń i kolorystykach oferowanych przez producenta. Mogą być wykonywane w wersji z odpornością ogniową EI30 jako drzwi typu DC3PP.

Przekrój drzwi DC 3.1 do Tajnej Kancelarii
góra strony
Copyright © 2009 HASTE FH-U Hajn - sejf.com.pl | All Rights Reserved | » MAPA STRONY